Promocje
Labradoryt - kaboszon 36 mm / 20 mm [1 szt]
Labradoryt - kaboszon 36 mm / 20 mm [1 szt]
43,00 zł 34,40 zł
szt.
Labradoryt - oponka fasetowana 2 mm / 3 mm [1 szt]
Labradoryt - oponka fasetowana 2 mm / 3 mm [1 szt]
1,30 zł 1,04 zł
szt.
Labradoryt - kaboszon 27 mm / 15 mm [1 szt]
Labradoryt - kaboszon 27 mm / 15 mm [1 szt]
83,00 zł 66,40 zł
szt.
O Skarbach Natury

Metalowe puszki, szklane naczynia wypełnione kamykami i muszlami znalezionymi nad morzem, w górach … to jedno ze wspomnień mojego dzieciństwa. Jako dziecko kolekcjonowałam, zwoziłam, „chomikowałam” moje skarby kupione przez Rodziców na Jarmarkach, targach czy w sklepikach. Niektóre mimo przeprowadzek, remontów w domu, pozostały ze mną do dzisiaj.

Właśnie tak to się zaczęło. Po latach moja pasja przerodziła się w sposób na życie. Robię to co kocham. Uwielbiam wyruszać w podróż i szukać … szukać unikatów, niespotykanych elementów oraz kamieni. Klienci Skarbów Natury to osoby wyjątkowe, wrażliwi na piękno minerałów i sztukę ozdabiania srebrnych korali. Wiem, że mam ogromne szczęście móc pracować z Wami.

Cieszę się z komentarzy, które wysyłają Klienci lub przekazują je podczas rozmów telefonicznych. Słucham potrzeb Klientów, a każda uwaga jest bardzo ważna.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli macie pomysły na nowy asortyment w sklepie proszę o kontakt. Może nie zwracam uwagi na dany produkt, a komuś byłby bardzo potrzebny :)

Pozdrawiam

Kasia Grynda

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl