Użytkownicy online: 19

Allegro


Skarby Natury to nie tylko piękne minerały, ale również niezwykła biżuteria wykonana przez prawdziwych Artystów. Kamienie najczęściej ręcznie oprawiane w srebrną kasetkę, wysmakowane i dobrane w pary. Biżuteria prezentowana na naszej stronie Allegro utrzymana jest w orientalnym, eleganckim stylu. Jeżeli poszukujecie czegoś specjalnego zapraszamy do naszej galerii. Wszystkie produkty posiadają ozdobne pudełeczko jubilerskie. W serwisie Allegro.pl przedstawiamy naszą ofertę torebek damskich.

Jeżeli zdecydujecie się na zakupy w sklepie www.skarbynatury.pl i naszej galerii w www.allegro.pl oczywiście wszystko zapakujemy w jedną przesyłkę. Nasz nick na allegro to skarbynatury_pl


Oto kilka naszych produktów.

Półfabrykaty - minerały i półfabrykaty jubilerskie:

Pani Beata napisała:

"
SUPER SPRZEDAWCA!!! Transakcja przeprowadzona profesjonalnie w miłej atmosferze, sprawnie - ekspresowo. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. POLECAM SPRZEDAWCĘ !!!"

Biżuteria srebrna i sztuczna

Pani Barbara kupiła muszlę, a w nagrodę otrzymaliśmy komentarz:

"
Zakupiona muszla jest piękna i niepowtarzalna, zgodna ze zdjęciem i opisem, szybki czas realizacji, kontakt ze sprzedającym rewelacyjny, Wszystko super. Polecam zakupy w skarbach natury.."Torebki damskie :) - to co Tygrysy lubią najbardziej !!

W ofercie posiadamy torebki wykonane ze skóry naturalnej oraz ekologicznej. Wszystkie wysokiej jakości. Wzornictwo - różnorodne. Wybierając torebki myślałam o kolorach, kształtach i pojemności.

Oto jeden z komentarzy naszych Klientek:

"
REWELACJA!! torebki są niesamowite !!! SUPER!!!dziękuję za niespodziankę- trafiona na 100%:) JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM TEGO ALLEGROWICZA - POLECAM GORĄCO !!! P.S. PROSZĘ O KONTAKT JEŚLI BĘDZIE PANI MIAŁA DOSTĘPNE INNE KOLORY Z TEGO MODELU. BENZONSAN"